VERNOSTNÝ PROGRAM ECARD

ecard je vernostný program zameraný na poskytovanie exkluzívnych výhod pre všetkých registrovaných hráčov. Po registrácii získavate zdarma vernostnú kartu ecard, na ktorú zbierate bonusové body, pokiaľ využijete nami poskytované služby. Nazbierané bonusové body si môžete zameniť za kredit do hry. Aktuálny stav bodov na vašej karte si môžete sami jednoducho kontrolovať na dotykových termináloch.

Pre viac informácií navštívte ktorúkoľvek našu pobočku označenú logom casino excel alebo excelclub.

ecard-in-hand-4

Ako to funguje:

  1. Prihláste sa ecard kartou vložením do čítačky kariet na termináli.
  2. Hrajte svoju obľúbenú hru, bavte sa a relaxujte.
  3. Zbierajte cenné body za každú vašu stávku alebo sviatok.
  4. Vyberte si odmenu za svoje nazbierané body.
Vernostné triedy
Členovia vernostného programu ecard sú rozdelení do vernostných tried: bronzová, strieborná, zlatá a platinová trieda a to na základe ich hráčskej aktivity, pričom platí, že čím je trieda vyššia, tým člen získava väčší počet bodov za každý bet. Viac tu.
Odmena za registráciu

Táto odmena sa pripisuje zákazníkovi, ktorý sa do vernostného programu zaregistruje prvýkrát podľa podmienok uvedených vo Všeobecných pravidlách vernostného programu ecard.
Viac tu.

Odmena za narodeniny a meniny
Bonus je pripísaný na kartu vo forme bodov pri návšteve prevádzky a v akejkoľvek hre na ktoromkoľvek termináli s podmienkou uskutočnenia betu vo výške najmenej 50 € a viac, pričom tento bonus si môže člen vernostného programu uplatniť v deň dátumu a 7 dní po dátume svojich narodenín.
Súťaže
Člen vernostného programu ecard môže získať vernostné body aj účasťou v prevádzkovateľom organizovaných súťažiach.