Ariola s. r. o.

O nás

Sme spoločnosť Ariola s. r. o., existujeme na slovenskom hazardnom trhu od roku 2007. V priebehu svojej existencie až po súčasnosť sme sa vyprofilovali na stabilnú a silnú spoločnosť v oblasti výherného hracieho odvetvia. Sme distribútorom a prevádzkovateľom „videolotériových terminálov“ (VLT) Multi Lotto od producenta e-gaming s. r. o. a aj ďalších systémov od iných producentov. V súčasnosti patríme medzi 3 najväčších prevádzkovateľov na Slovensku. Našou hlavnou činnosťou je prevádzkovanie vlastnej siete herní s názvom excelclub a siete kasín casino excel.

Dokumenty k stiahnutiu

Zodpovedné hranie

Hazard je súčasťou života mnohých z nás. Väčšina ľudí navštevuje herne s cieľom zabaviť sa, uvoľniť sa, dopriať si tieto chvíle pre seba bez akýchkoľvek problémov. Na druhej strane však existuje aj určité percento ľudí, pre ktorých pôžitok z hry prerástol do závislosti a nezvláda udržať kontrolu na svojím vlastným správaním, a čo je horšie, môže si tak spôsobiť problémy vo svojom živote a živote svojej rodiny a blízkych.
Cieľom našej spoločnosti Ariola s. r. o. je prinášať ľuďom zábavu, ale sme si zároveň vedomý aj tejto jej odvrátenej stránky a to je problém závislosti. Chceme ju riešiť a účinne jej predchádzať. Preto ponúkame možnosť poradiť sa s odborníkom a ponúkame kontakt na Linku pomoci.

Linka pomoci pre problémy s hraním

0800 800 900

Vernostný systém ecard

ecard je vernostný program zameraný na poskytovanie exkluzívnych výhod pre všetkých registrovaných hráčov. Po registrácii získavate zdarma vernostnú zľavovú kartu ecard, na ktorú zbierate bonusové body pokiaľ využijete nami poskytované služby.